چخ چخ مريض

۱-هوا به حد مرگ سرده وقتی سر ظهر دما منهای ۲۰ باشه دیگه شبش رو بگیر و برو!!!

۲-انقده مریضم انقده مریضم که نگووووو و نپرس!بازم گول خوردم و فکر کردم هم هم چون کوچولوه نمیتونه من رو مریض کنه !خیلی بده آدم تنها باشه  و مریض .وقتی یکی نیست لاقل آب بده دست آدم .آهان گفتم آب !تازه آب هم بی آب واسه اینکه تو لوله یخ زده!همه تمهیدات لازم رو اندیشیده بودم به خدا نمیدونم چرا یخ زد:( دیروز که از شدت گوش درد گریه میکردم!امروز بهورز عزیزم برام آش درست کرد نمیدونم اسمش چی بود ماروج باروج یه چیزی تو همین مایه ها :)))و الان با اینکه هنوز گلوم به طرز وحشتناکی درد میکنه اما خیلی خیلی بهترم...وقتی که مریضی همین که نازت رو بکشن یا با همین آش و سوپ و این حرفا توجه خاص به آدم بکنن  اثرش از صد تا ادالت کلد و آنتی بیوتیک بیشتره و کلییییییی آدم رو بهتر میکنه :)

۳-یه موقع فکر میکردم عجـــــــــب جمله دیجیتالیه این جمله :الهی مهربونی از دو سر بی که یک سر مهربونی دردسر بی!!ولی حالا راستش فکر میکنم نه!گاهی دو سر بودن مهربونی دردسرش خیـــــــــــــــــــــــلی بیشتره!

۴-چند روز پیشا یعنی تقریبا یک هفته پیش دو نفر توی یکی از امامزاده های این نزدیک در حال کشف گنج!زیر خاک مدفون شدن...اخه اون جور که میگن چیزی که اینجا خیلییییی زیاده گنج دفن شده ست و اونا هم اومده بودن برای پیدا کردن یکی از این گنجا حالا جالبیش اینه که یه نفر همون روز که این اتفاق میفته ناشناس زنگ میزنه به پلیس میگه ولی اونا فکر میکنن قضیه سر کاریه و با دو روز تاخیر میرن سراغشون و خلاصه اینجوری میشه !حالا دیگه جای گنج هم مشخص شده از فرداست که همه راه بیفتن برن  گنج یابی:)

۵- این چند روز که مریض بودم تنها کسی که نفهمیده فکر کنم خواجه حافظ شیرازه!بسکه همیشه خندونم و بدو بدو میکنم تا یکم مند و مور باشم و یواش یواش کار کنم همه عالم و آدم میفهمن و البته توی این چند روز به تعداد آدمایی که باهاشون برخورد داشتم شنیده م که:مگه دکترا هم مریض میشن؟؟؟؟.....خداااااااااااااااااااااااااااااااااا

۶-

...

با این همه ای قلب در به در

از یاد مبر 

که ما-من و تو-

عشق را رعایت کرده ایم

از یاد مبر

که ما- من و تو -

انسان را رعایت کرده ایم

خود اگر شاهکار خدا بود

یا نبود

 

/ 10 نظر / 13 بازدید
مجيد

اينجا من هستم ؛ تهي از زندگي و روزمرد‌گي ، خالي‌تر از هميشه؛ با کلافي درهم و پيچ در پيچ معني سکوتم را با چشمانم برايت بارها فرستاده‌ام اينجا من هستم با آوازي که هرگز نشنيدي من هستم و سازي مبهم اينجا من مانده‌آم تنها در پس اندوه صداي کهنه سازم من هستم و گلي پرپر شده از عشقي کور من هستم و يکرنگي شکسته‌ام اينجا در شهري دور من مانده‌ام به انتظار هر لحظه که ميايي در شهري خاک گرفته

آذین

الهیییییییی!آخی!نازی!بمیرم.مگه دکتراهم مریض می شن؟! این شیوه ناز کشیدن از راه دور و به روش الکترونیکه.ببخش بیشتر از این از دستم برنمیاد.خدا کنه زودتر خوب خوب وشی. هاااااااااااااااااااا من یه سوال ودارم:ای مند و مور که گفتی یعنی چه؟!

شقايق فيلم فريدا يادته؟ اگر اونجا داريش بذار و دوباره ببينش..اون قسمتش رو که فريدا شب عروسيش بعد از اون دعوا داره با ديگو حرف ميزنه!!! مامان فریدا مسخره شون ميکرد هميشه که اين مرد مثل فيل ميمونه و تو مثل کبوتر!..و فریدا اون شب وقتی مرد نتونسته بود ازش دفاع کنه بهش گفت تو حتی فيل هم نيستی! چون فيلها قوی و غيور هستن و از جفتشون دفاع ميکنن.... شقايق دفاع نکرد..تسليم بود... ديگه چی رو ميشه باور کرد؟

.

همشون دو سر دارن این راز همه مهربونیهاست وقتی برملا ميشه علامت اینه که ديگه دير شده

ارسلان

سلام ميشه آدرس دقيق امامزاده رو بنويسين ٬ ما هم دنبال گنج ميگرديم

آذین

هنوزم مریضی؟

laila

شقايق دلم تنگ شده بشينم کلی باهات صحبت کنم يعنی ميشه دوباره؟؟؟

زيرآواری ازرويا

ما شاهکار خلقت که نباشيم وزير کار که ...درميرم .سلام خانمدکتر من ککامن دو پست قبلترم از مند وموری که درامديد سری هم به ما بزن نترسيد سر زدن واگير هم که باشه بهتره.يا علی

علي مقيمي

شماره ۵ يه نکته توش هست: دکترا اگه مريض نبودن که دکتر نميشدن که! انشاا... زود خوب بشين!

آرزو

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاز <- مال تو بود،کشيدمش!